Jóga pro zdravá záda

Kombinuje jógové pozice s fyzioterapeutickými prvky.
Lektor
Lucie Šabatová
Kdy
pondělí a středa
Kde
Mumraj, Mezilesí 2058/6, Praha 9 – Horní Počernice
Cena
16 lekcí / 1800 Kč

Kurzy jógy pro zdravá zády:
po 18.05–19.05  jóga pro zdravá záda I.
st 19.00–20.00 jóga pro zdravá záda II.

Více o kurzech:

Lekce jsou vhodné pro všechny bez ohledu na věk, fyzickou zdatnost i jógovou zkušenost. Hodina Je zaměřená na uvolnění i protažení svalů trupu a posílení svalů hlubokého stabilizačního systému. Velký důraz je kladen též na nácvik správného dýchání a aktivaci pánevního dna. Každé tělo má svou historii, každý cvičí tolik, co mu jeho momentální zdravotní stav dovolí. Nikdy necvičíme přes bolest.
Vše probíhá v pomalém tempu, abyste se mohly soustředit na koordinaci pohybu a dechu. Učíme se vnímat, co nám naše tělo říká a podle toho podřizujeme tempo, kterým pokračujeme. Lucie vás celou hodinu provází svým příjemným hlasem a společně proplujete v plynulém provedení jednotlivých pozic. Cílem je též osvojení cviků a pozic tak, abyste vše mohly procvičovat sami doma.
Cvičí se v malé skupině, takže se Lucie může všem věnovat individuálně. Tím, že se kolektiv během kurzu nemění, snadněji se ve známém prostředí uvolníte.

Lekci zahájíme a zakončíte vždy potřebnou relaxací s tóny Tibetské zpívající mísy.

Nemusíte nosit nic s sebou, vše je na místě. Využíváme pomůcky (podložky, overbally, protahovací gumy, deky), učíme se automasážím a relaxačním technikám.

Omluvy a náhradní hodiny
Zkvalitněním služeb Vám nabízíme možnost omluvit se z hodiny a následně si zvolit náhradní hodinu v rámci našeho zápisového systému.
Omluvit z hodiny se můžete nejpozději do 22 hod předchozího dne, kdy se hodina uskuteční.
Náhradní hodinu si můžete vybrat pouze v případě, že je v kurzu volné místo.
V průběhu pololetí lze čerpat maximálně 5 náhrad.

Víte, že zdravotní pojišťovny VZP, VoZP, ZP MV ČR nabízejí benefity pro své klienty, včetně finančního příspěvku na cvičení? Nenechte si ujít tuto možnost.

Potřebujete více informací o kurzu jóga pro zdravá záda? Hanka vám ráda poradí: hana.schovancova@domumraje.cz, +420 775 720 585