Potřebujete pohlídat děti? Vyberte si

Chcete se stát chůvou?

  1. Kontaktuje Danu Irglovou: dana.irglova@domumraje.cz.
  2. Společně domluvíme dobrovolnickou spolupráci při aktivitách Mumraje (školička, letní příměstský tábor, hlídání dětí v Mumraji, akce pro děti…) v minimální délce 10 hodin.
  3. Koordinátorka chův vás provede aktivitami Mumraje, zajistí vhodnou aktivitu a harmonogram vaší zkušební práce v Mumraji, zajistí podporu.
  4. Po úspěšné dobrovolnické spolupráci vyplníte informační dotazník.
  5. Informace o vás zveřejníme zdarma v databázi chův na www.domumraje.cz.
  6. Rodina, která hledá chůvu, si vás sama najde, osloví a dohodne podrobnosti spolupráce.
  7. Mumraj vám nabízí podporu při péči o děti dle potřeby a domluvy, sledujeme zpětnou vazbu z rodin.

– – –

Potřebuji pohlídat dítě doma

Vyberete chůvu v databázi a domluvte si s ní konkrétní spolupráci.

Chůvy v databázi jsme vyzkoušeli na základě dobrovolnické spolupráce. Uchazečky o chůvu věnovaly v Mumraji dětem minimálně 10 hodin při aktivitách pro děti (školička, letní příměstský tábor, hlídání dětí v Mumraji, akce pro děti…). Mumraj nepřebírá žádnou zodpovědnost za spolupráci chůvy a rodiny, databázi chův zveřejňuje zdarma. Budeme rádi za zpětnou vazbu o chůvách: dana.irglova@domumraje.cz. Vaše zpětná vazba pomůže pečovat jak o databázi chův, tak o chůvy samotné.

Nikola Macková

Kontakt: +420 605 071 515, nikolamackova3@gmail.com

Děti může hlídat od pondělí do čtvrtka v odpoledních a večerních hodinách nebo dle domluvy. Zkušenosti s dětmi: Jako chůva pracuji již čtvrtým rokem. Začínala jsme u rodiny, ve které jsme měla denně n starosti holčičku (7 let) a chlapečka (4 roky). Nyní dojíždím jako chůva na Kačerov, kde se starám o půlroční miminko a tříletého chlapečka. Mimo to dělám chůvu v rodinách i nárazově. Jednou z mých dalších zkušeností jsou moji tři mladší sourozenci ve věku 5, 7 a 12 let, o které se nepřetržitě, avšak ráda, starám. Také často hlídám děti našich sousedů, příbuzných a známých. Pomáhám při různých dětských akcí jako je například Den dětí, mikulášská, Halloween a jiné. Záliby: Čtení, veškeré sportovní aktivity, moje škola a práce, příroda, cestování, ruční práce, samostudium, zdravá strava a životní styl a samozřejmě deti. Počet a náplň dobrohodin v Mumraji: výpomoc s keramikou a příležitostné hlídání dětí v herně

Eva Kalousová

Kontakt:  +420 723 098 576, eva.kal@email.cz

Kdy může hlídat děti: Kdykoli v týdnu, záleží na domluvě. Zkušenosti s dětmi: Deset let vychovatelka v základní škole, osm let profesionální chůva na ŽL. Záliby: četba, ruční práce, výtvarné činnosti. Počet a náplň dobrohodin v Mumraji: firemní hlídání v herně.

Hana Saffinová

Kontakt:  +420 603 101 514, hana.saffinova@seznam.cz

Kdy může hlídat děti: termíny po domluvě. Zkušenosti s dětmi: Jsem matka dvou synů. Jako chůva pracuji čtvrtým rokem na ŽL se specializací na děti 0-3 roky, což umožňuje zdravotní vzdělání. Jsem lektorka první pomoci. ŽL jsem rozšířila i na děti starší a péči o domácnost, po domluvě je také možné, nákup, úklid, odvoz dítěte, mám ŘP. Záliby: příroda, intuitivní pedagogika, psychologie. Počet a náplň dobrohodin v Mumraji: ve Školičce a hlídání v herně v době práce rodičů.