Mumraj v lese aneb Pohádkové putování

Kdy:
20. 9. 2020, 14.00–17.00
Kde
Xaverovský háj u přírodního koupaliště Eliška, ulice K Hrázi, Horní Počernice
Vstupné
dobrovolné

Vydejte se s námi na pouť Xaverovským hájem s kouzelnými postavami, které otestují vaši dobrodružnou povahu a dovednosti. Na cestě budete pokoušet své štěstí, ověříte si svou zdatnost a schopnost ubránit se fyzicky či s důvtipem. Otestujete si své znalosti i tvořivost a v neposlední řadě zjistíte, zda umíte navázat kontakt s domorodci. To vše jsou přednosti, které by měl správný dobrodruh mít. Tak neváhejte přijít s celou rodinou v neděli 20. září na akci Mumraj v lese a společně s námi pořádně oslavte 20 let Mumraje. Startovat můžete od 14.00–16.00. Na akci není potřeba registrace předem.

Budeme se na vás na břehu svépravického rybníka Eliška těšit.

Pohádkový les se koná v rámci sousedské slavnosti Zažít město jinak – víkend pro Horní Počernice.

Co na vás všechno čeká

Mumraj v lese aneb Pohádkové putování vede převážně lesem, kde pro vás bude připraveno celkem 9 stanovišť. Na startu si vyzvednete kartičku. Za splnění úkolu u každého stanoviště pak na tuto kartičku dostanete razítko. Úkoly připravujeme tak, abychom je přizpůsobili dětem podle jejich schopností. Jsou určeny pro děti od 2 do cca 10 let. Až posbíráte všechna razítka, zastavte se v cíli. Tam na děti čeká malá odměna.

Cesta není na čas, můžete se loudat a užívat si odpoledne s rodinou a kamarády. Jen pozor, do 17.00 je potřeba být v cíli, jinak zabalíme i vás. Pro hladovce a žíznivce bude k dispozici stánek s domácím občerstvením.

U startu se budou moci děti zabavit doprovodným programem:
Bezpečnost a ohleduplnost je pro nás z Mumraje na prvním místě

Prosíme všechny návštěvníky o dodržování 2 metrových rozestupů, používání roušek při menší vzdálenosti a dezinfekci rukou. Chceme, abychom se všichni cítili bezpečně.
Děkujeme

Vezměte s sebou své kamarády, přijďte s babičkou a s dědou

Pozvěte na společné nedělní zábavné odpoledne kamarády. S větší partou je větší legrace nebo zavolejte prarodičům, Mumraj v lese se jim určitě zalíbí.

Starší sourozenci a rodiče se nudit také nebudou

Na trase pohádkového lesa naleznou starší sourozenci (12+) a rodiči letošní novinku v podobě šifrovací hry. Pro více informací k šifrovací hře, nahlédněte sem.

Můžete vyhrát

Součástí trasy lesem bude i soutěž Rodina na výletě. Na startovní kartičce najdete otázku a když nám ji v cíli odevzdáte, můžete být mezi vylosovanými výherci a vyhrát vstupenky do Dinoparku, Muzea Lega nebo jeden z devíti autorských akvarelů z dílny Pavla Skalického.

Co když bude pršet?

Věříme, že nebude. Ale kdyby přece jen lilo jako z konve (malý deštík nevadí), přesune se Mumraj v lese částečně do vnitřních prostor Chvalské Stodoly (Na Chvalské tvrzi 858/11) a do Mumraje (Mezilesí 2058/6). Sledujte náš web a facebook pro aktuální informace. Děkujeme za pochopení.

Na Pohádkovém lese s námi spolupracují:
  • Dětský lesní klub V Hájence
  • Společenství Molechet
  • Skauti
Děkujeme partnerům akce:

 

 

Chcete být informováni o plánovaných aktivitách? Přihlaste se k našemu newsletteru:
(odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů)