Šifrovací hra nejen pro dospělé

Kdy:
19. – 20. 9. 2020, 17.00–17.00
Kde
u rybníku Eliška, na konci ul. Na Hrázi, Horní Počernice
Vstupné
zdarma

V rámci sousedských oslav „Zažít město jinak“ pro vás dvě počernické sousedky, pod křídly komunitního a rodinného centra Mumraj, připravily šifrovací hru. Hra, která vás vrátí do dětství,  je situována do Xaverovského háje. Začátek hry je nejlépe přístupný od rybníku Eliška. Připravena pro vás bude od soboty 19. září 17.00 do neděle 20. září 17.00. V tomto termínu si hru můžete samostatně projít kdykoliv se vám zachce. Rovněž se nabízí zúčastnit se hry v rámci Mumraje v lese aneb Pohádkové putování. Ten je pro vás a vaše děti připraven na neděli 20. září od 14.00–17.00. Rozmístěním svých zastávek kopíruje trasu šifrovací hry. Doporučený věk pro hru je 12+. Nezapomeňte si s sebou vzít papír a tužku na poznámky.

https://mapy.cz/s/domadabahe

Šifrovací hra má 7 stanovišť – každé stanoviště ukrývá jednu šifru. Ty naleznete umístěné na stromech poblíž bodů vytyčených na výše uvedené mapě. Šifry jsou jasně viditelné.

V případě, že šifru u daného místa nenaleznete nebo bude nějak poškozená, dejte nám, prosím, vědět na tel.: 605 588 809 nebo e-mail: tajemky@gmail.com Šifru vám zašleme na e-mail a zároveň ji v nejkratší možné době opět na její místo dodáme. Děkujeme.

Šifry, které vám zamotají hlavu si vyfoťte a pošlete na výše uvedené kontakty. Rádi vám je vyluštěné pošleme e-mailem zpět.

Výsledkem u každého stanoviště by mělo být jedno slovo. Pokud vyluštíte otázku, výsledkem je odpověď na ni. Všechna získaná hesla zadejte do formuláře na tomto odkazu nebo načtením přes QR kód.

Po ukončení šifrovací hry vám zašleme vaši úspěšnost ve hře a zároveň ze správných odpovědí vylosujeme výherce jedné ze zajímavých cen od našich partnerů..

Děkujeme za zájem o hru a věříme, že si luštění užijete.

Chcete být informováni o plánovaných aktivitách? Přihlaste se k našemu newsletteru:
(odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů)