Jak si snadno, levně a kvalitně postavit svůj web – online

Kdy:
16. 10. 2020, 9.00–12.00
Kde
Mumraj, Mezilesí 2058/6, Praha 9 – Horní Počernice
Vstupné
100 Kč / s hlídáním dětí ZDARMA

Vytvořit si vlastní web není už zdaleka tak náročné jako před lety a už vůbec ne tak, jak si běžný smrtelník myslí. Návodů a rychlých řešení je dnes plný internet. Jenže pro člověka bez předchozích zkušeností je výběr z nich spíše loterie. Jakmile pochopíte pár základních principů a zásad, vykročíte rovnou správným směrem a ušetříte si spoustu zbytečných přešlapů. Přijďte na praktický seminář „Jak si snadno postavit web“ sestavit spolehlivou mapu ke svému budoucímu webu.

Obsah semináře „Jak si snadno postavit web“:
  •  kdy má smysl uvažovat o vlastním webu
  •  jaké jsou možnosti a jak z nich vybírat
  •  jak přistupovat k tvorbě webu
  •  probereme nezbytné webové technikálie (nezbytné pojmy)
  •  seznámíme se s redakční systém WordPress – co umí, jak funguje, základní orientace

Na konci semináře budete mít jasno v krocích, které je potřeba podniknout, abyste byli schopni začít s výstavbou svého webu. Budete se orientovat v nezbytných pojmech a mít povědomí o základních principech práce na webu. K prvním technickým krokům dostanete názorný video návod.

Seminář je s hlídáním dětí. Pokud nějaké dítě na hlídání máte, nahlaste se Daně Irglové nejpozději den předem do 18.00 na: dana.irglova@domumraje.cz.

Aktivita je podpořena v rámci projektu Mumraj je vícegenerační dům, který je podpořen z dotačního programu Rodina Ministerstva práce a sociálních věcí. Za podporu projektu děkujeme také Hl. m. Praha a Městské části Praha – Horní Počernice.

Chcete být informováni o plánovaných aktivitách? Přihlaste se k našemu newsletteru:
(odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů)