Setkávání maminek s miminky do 1 roku

Kdy:
6. 3. – 12. 6. 2024, 13.30–14.30
Kde
Mumraj, Mezilesí 2058/6, Praha 9 – Horní Počernice
Vstupné
50 Kč/rodina
Jarní termíny: 20. 3. | 3. 4. | 17. 4. | 15. 5. | 29. 5.

Narození miminka nám většinou převrátí svět vzhůru nohama. To, co se zdálo, že bude hračka, je ve skutečnosti nesmírně náročné, a ať jste se v těhotenství snažila připravit sebelépe, realita s novorozeňátkem vás stejně zaskočila. Nevyspalá a vyčerpaná se mezi krmením a přebalováním snažíte zjistit, jestli vaše miminko správně spí (a proč se budí tak často), správně jí (a možná zápasíte s kojením), kolik vrstev oblečení mu obléct do zimy, jaké plenky mu vybrat, jaké hračky koupit a spoustu dalších věcí. A k tomu všemu bojujete s pocitem, že se takhle zavřená doma asi brzo z toho všeho zblázníte.

Nebuďte na to sama. Naše nová skupina pro maminky s miminky nabízí setkání s ostatními ženami, které jsou na tom podobně. Pojďte sdílet své zkušenosti a starosti. Pojďme si trochu nahradit dřívější širokou rodinu, o kterou se v dnešní době může málokdo opřít.

Zveme vás na setkávání maminek s miminky, kde vytvoříme bezpečné a otevřené prostředí, ve kterém budeme probírat témata, která vás nejvíce zajímají nebo pálí a také si stihneme popovídat i jen tak. Setkání budou tematicky zaměřena (spánek miminek, krmení, respektující rodičovství a výchova, dětské nemoci, aj.), ale probereme i vaše aktuální témata, která s vámi momentálně rezonují. Setkání probíhají v naší vybavené herně.

Abyste měly své místo na setkání jisté, udělejte si rezervaci. 

Cena: 50 Kč/rodina
Průvodkyně: Jarmila Vařeková
Co o sobe říká průvodkyně skupiny pro maminky s miminky Jarmila: „Rodičovství dvou mimořádně aktivních bytostí mě přivedlo k intenzivnímu studiu vývojové psychologie a metod přístupů k dětem, technik komunikace a také mindfulness (všímavosti). V současné době jsem v ročním terapeutickém výcviku a výcviku facilitátorky kruhů. Těší mě věnovat se maminkám a jejich miminkům a batolátkům.“

Chcete být informováni o plánovaných aktivitách? Přihlaste se k našemu newsletteru:
(odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů)