Podzimkova poznávací hra

Kdy:
4. – 22. 11. 2020
Kde
park Houslový klíč (ulice Jizbická) a park V Ladech (u Xaverosvkých rybníků)
Vstupné
zdarma

Zahrajte si s námi druhou Podzimkovu hru, tentokráte více zapojíte své znalosti. Dokážete opět pomoci skřítkovi Podzimkovi se všemi úkoly a vyluštíte tajný vzkaz?

  • Hra je vhodná pro předškoláky a žáky 1. stupně ZŠ s dopomocí rodičů a samostatně pro žáky 2. stupně ZŠ, nicméně hrát může kdokoliv. Určitě se každý něco nového naučí.
  • Pro hru si s sebou zabalte, kromě svačiny, tužku a papír a vyrazte do parku Houslový klíč (kousek od ulice Jizbická – centrální plot budoucího psího hřiště) nebo do parku V Ladech (u Xaverovských rybníků, hledejte na štěrkové cestě mezi rybníky u nové výsadby stromků (mapa zde).
  • Na místě najdete 5 stanovišť s úkoly.
  • Jejich vyřešením získáte tajnou zprávu, která přišla Podzimkovi do domečku. Pomůžete mu přijít na to, od koho je a co se v ní píše?

Pokud jste doma nemocní nebo v karanténě, napište nám na email sarka.hastrmanova@domumraje.cz a my vám kompletní hru pošleme, ať s dětmi můžete hrát i doma.

Tajný vzkaz, který vyluštíte, pošlete na adresu: sarka.hastrmanova@domumraje.cz5 vylosovaných soutěžících dostane za odměnu pastelky s ořezávátkem.

Chcete být informováni o plánovaných aktivitách? Přihlaste se k našemu newsletteru:
(odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů)