Pět kroků k vysněné práci aneb Jak se neztratit

Kdy:
26. 10. 2018, 8.30–12.30
Kde
Mumraj, Mezilesí 2058/6, Praha – Horní Počernice

Zdarma s hlídáním dětí. Šest seminářů. Pátky od 26. 10.–30. 11., 8.30–12.30.

Více info, přihlášky: lenka.koisova@attavena.cz.

Budete moci poznat lépe sebe sama, na základě tohoto poznání si vybrat ideální práci a podniknout co nejlépe kroky k jejímu získání. Čeká vás osobnostní test, práce se silnými a slabými stránkami, výběr práce, která se k vám nejlépe hodí a to včetně vhodného firemního profilu. Dále pak příprava na pohovor s praktickými ukázkami a učiníte i svůj první krok k vysněné práci.

Témata a termíny:

  • Moje osobnost – Poznej sama sebe (26. 10. 2018)
  • Silné a slabé stránky (2. 11. 2018)
  • Výběr firmy (9. 11. 2018)
  • Úspěšný pohovor (16. 11. 2018)
  • Vysněná pozice (23. 11. 2018)
  • Čím začnu (30. 11. 2018)
Co získáte

Ucelený vhled do daných témat.
Pořádnou dávku energie věci měnit.

Pět kroků k vysněné práci

Krok číslo 1: Chci-li vědět kam patřím, musím nejdříve vědět, kdo jsem.

V úvodu si řekneme něco o vašich cílech a vizích, poté budete moci nahlédnout do osobnostní typologie MBTI (Myers & Briggs Type Indicator), vyplníte si vlastní dotazník, který si posléze vyhodnotíme. Na základě tohoto kroku se dozvíte důležité věci, jenž vás mohou začít směrovat v profesní orientaci. Součástí tohoto poznání je i uvědomění si svých silných a slabých stránek, kterým se budeme věnovat v dalším kroku.

Krok číslo 2: Znalost slabých stránek nás dělá silnějšími.

Po získání informací je nutné s nimi začít hned pracovat a k tomu slouží tento blok, plný praktických cvičení k využití vašich silných a slabých stránek. Provede vás mimo jiné procesem sebepoznání a sebepřijetí, což jsou nejdůležitější prvky pro výběr svého uplatnění a skloubení profese s osobním životem.

Krok číslo 3: To, kde budete pracovat, by nemělo být tupým procesem pročítání a odpovídání na inzeráty.

Dozvíte se tak, jaké jsou typologie firem, základní triky, jak poznat firmu kam opravdu nechcete jít pracovat, povíme si něco o základech komunikace a v neposlední řadě jak s úsměvem zvládat nepříjemné situace a námitky.

Krok číslo 4: Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem.

Příprava na pohovor je jednou ze zásadních substancí k získání vysněné práce. Dostanete tak spoustu rad z praxe, zjistíte triky personalistů a budete vědět na co se připravit u různých druhů pohovorů.

Krok číslo 5: Využijte svou příležitost.

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Toto dávné pravidlo stále nikdo nepřekonal a tak dostanete možnost si prakticky vyzkoušet důležité části pohovorů a další získané znalosti a dovednosti z předchozích bloků. Během dvou závěrečných částí si budete moci díky cvičení a shrnování důležitých informací maximalizovat uvědomění toho, kam se chcete ubírat, na čem potřebujete zapracovat a co pro to je nutné udělat.

Vše začíná prvním krokem a ten odstartuje vaši cestu za vysněnou prací. Věřím, že krok v podobě naší unikátní série, bude tou pravou motivací.

Lektoři: Lukáš Prokeš a Ivana Pechová

Absolventky seminářů obdrží certifikát.

Chcete být informováni o plánovaných aktivitách? Přihlaste se k našemu newsletteru:
(odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů)