On-line MAŠKARNÍ BÁL

Kdy:
18. – 25. 4. 2021, do 24.00
Kde
v pohodlí vašeho domova
Vstupné
80 Kč/rodina

Protože jsme museli odpískat náš tradiční Maškarní bál a protože nám to bylo velmi líto, přemýšleli jsme, jak to všechno udělat. A nápad přišel.

Rozzáříme oči vašich dětí plánujeme pořádný mejdan v obýváku, na zahradě, v pokojíčku, ale třeba i v koupelně. Náš a váš oblíbený maškarní bál bude! Můžete začít vyrábět masky a trénovat divoký tanec.

Živé vysílání bude probíhat 18. 4. od 16.00–17.30.

Nestíháte? Záznam bude k dispozici až do půlnoci 25. 4.

Připojte se a nechejte do vašich domovů proudit maškarní atmosféru a radost. Maškarním vás provedou naše milé animátorky Radka Železná a Mája Klímová.

Co vás čeká:

  • velká podívaná včetně tradiční tomboly,
  • zábavné hry a soutěže,
  • budeme vyrábět a hrát si (hodit se vám budou 2 vařečky, menší hrnec, papíry, pastelky, lepidlo, nůžky a šátek či menší šál).

Koupí vstupenky nebo vstupenky s tombolovými lístky podpoříte Mumraj, aby mohl dál tvořit krásné aktivity pro komunitu Horních Počernic i v těchto pro nás náročných časech.

Soutěž o nejlepší masku

Soutěžte o nejlepší masku. Fotku vložte do komentáře pod příspěvek na facebooku, dostanete se tam TUDY.
Výrobky, které děti vytvořily v závěru, můžete vyfotit a poslat zprávou na Facebooku.

Tombola

K maškarnímu bálu neodmyslitelně patří i tombola. Zakoupením vstupenky s 1 a více lístky do tomboly se můžete stát výhercem hodnotných cen (např. rodinné vstupenky do Dinoparku Harfa, rodinné vstupenky do Muzea lega, balíčky výtvarných či kreativních potřeb, her a hraček).

Losování všech vstupenek s tombolou proběhne v pondělí 26. 4. a  seznam výherních čísel vstupenek zveřejníme na našich webových stránkách a facebooku.

Ceny jsou hmotné a k vyzvednutí budou v Mumraji (po–pá 8.00–13.30).
Termín vyzvednutí si domluvte s Hankou: +420 775 720 585.

Informace pro zájemce o vstupenky s tombolou: Zakoupením vstupenky s tombolou souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů (jméno, příjmení, telefon, e-mail), za účelem losování tombolových lístků.

Chcete být informováni o plánovaných aktivitách? Přihlaste se k našemu newsletteru:
(odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů)