Nalézám sama sebe v nové životní roli

Kdy:
23. 5. 2019, 19.00-22.00
Kde
Mumraj, Mezilesí 2058/6, Praha – Horní Počernice
Vstupné
300 Kč za tři semináře

3dílný workshop pro ženy (jednotlivé workshopy na sebe navazují a je nutné se přihlásit na všechny tři, není možné je absolvovat samostatně)

Kdy? čtvrtky 23. 5., 30. 5., 6. 6.  vždy 19.00-22.00

Ptáte se, co je teď pro vás v životě nejdůležitější? Co vám dělá radost a co naopak vysiluje? Přemýšlíte, kam by měla vaše směřovat vaše další cesta a jak se na ni připravit?

Cyklus tří na sebe navazujících seminářů, v nichž budeme s použitím koučovacích metod hledat odpovědi na otázky, které se nám honí hlavou. Budeme sdílet své pocity, nabídneme si vzájemnou podporu, necháme probouzet vlastní sny a užijeme si prožitky vlastní vnitřní síly a potenciálu. Pro vytvoření pocitu bezpečí a duševního pohodlí je velikost skupinky omezena pěti účastníky.

Pro koho: těhotné ženy, rodiče v prvních měsících mateřské/rodičovské dovolené a rodiče v posledních měsících rodičovské dovolené

Lektorka: workshopy vás provede Mgr. Hana Salačová Svobodová, MBA (personalistka a psychoterapeutka)

Aktivita je podpořena v rámci projektu Mumraj je vícegenerační dům, který je podpořen z dotačního programu Rodina Ministerstva práce a sociálních věcí. Za podporu projektu děkujeme také Hl. m. Praha a Městské části Praha – Horní Počernice.

Chcete být informováni o plánovaných aktivitách? Přihlaste se k našemu newsletteru:
(odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů)