Jarní burza dětského a těhotenského oblečení

Kdy:
8. – 9. 3. 2019
Kde
Mumraj, Mezilesí 2058/6, Praha – Horní Počernice

Nakupte:            

8. 3. 9.00–12.00 a 15.00–18.00, 9. 3. 9.00–12.00. Nastávající maminky si vyberou z velké nabídky těhotenského a kojícího oblečení i miminkovských oblečků.

Sdílejte burzu a dopřejte výhodný nákup i kamarádce.

NOVINKA – Darujte a podpořte

Nebaví vás každý kus oblečení štítkovat a psát seznam? Přesto potřebujete uvolnit místo ve skříni? A nevíte, kam s tou hromadou nepotřebného oblečení? Darujte oblečení (to je bez námahy) a podpoříte Mumraj. Vy oblečení přinesete, my ho roztřídíme, naceníme, popíšeme a výtěžek z prodeje využijeme na provoz Mumraje. Věci na podporu mumraje můžete nosit již od 25. 2. po-pá 8.00-13.00 + út a čt 15.00-18.00

Podmínky pro příjem:

 • Čitelný seznam na formát A4 (na výšku) s pořadovými čísly, popisem zboží (velikost, značka, barva) a cenou. Nezapomenout na jméno a tel. kontakt!!!
 • Přišpendlené samolepicí štítky s pořadovým číslem, jménem, popisem zboží (velikost, značka, barva) a cenou. Společně tak zabráníme záměnám štítků a ztrátě vašich věcí.
 • Soupravy či sady o několika kusech dobře připevněte k sobě!!! Přijímáme sezónního oblečení (vel. 56-176, dětskou obuv a těhotenské oblečení).
 • Za každou položku na seznamu se vybírá manipulační poplatek Kč 3,- při příjmu věcí na burzu.
 • Omezené množství přijímaných věcí do prodeje na 60 ks.
 • Omezené množství přijímaných párů bot do prodeje na 5 ks. Náš prostor je bohužel omezený, děkujeme za pochopení!
 • Provize z komisního prodeje činí 15 %.
 • Oblečení pro miminka (včetně vel. 74) a těhotné budou opět v odděleném prostoru v Mumraji (vchod hned za rohem). Proto prosíme, abyste toto oblečení přivezli v jiných taškách než ostaní dětské. Prosíme také, abyste na seznamu oddělili těhotenské a miminkovské oblečení čarou (seznam pište jen jeden). Usnadníte nám tak práci při třídění. Moc děkujeme.
 • Věci na burzu přijímáme pouze ve velké modré tašce Ikea. Proč? Při burze vybalujeme a po jejím skončení pak kompletujeme cca 200 tašek a v tomto množství není v našich silách zajistit, že Vám vrátíme právě tu Vaši tašku, ve které jste věci na burzu přinesli. Tím, že své věci do prodeje přinesete právě v modré tašce Ikea, nám pomůžete celý průběh burzy výrazně zefektivnit a předejít záměně mnohdy drahých tašek. Modrou tašku Ikea přinesete a modrou tašku Ikea si pak také odnesete 🙂 Nejedná se o reklamní akci na podporu Ikea, ale po letech konání burzy je tato taška vámi nejčastěji využívána a také se ukázala na burzu jako nejpraktičtější. Ikea tašku si můžete u nás zakoupit a pro případné odpůrce Ikea, kteří tuto tašku nevlastní a ani si ji nechtějí pořídit, budeme mít pár tašek k dispozici. Velmi děkujeme za pochopení!

Děkujeme za dodržení podmínek. Při jejich nedodržení neručíme za ztrátu věci.

Příjem oblečení:

 • 6. 3. 9.00-12.00
 • 7. 3. 9.00-12.00 a 17.00-20.00

Výdej oblečení:

 • 10. 3. 17.00-19.00
 • 11. 3. 9.00-12.00

 

Budete prodávat? Jak má vypadat štítek a seznam věcí na burzu, aby vše klaplo?

VÍTE, ŽE všechni pracují na burze jako dobrovolníci bez nároku na honorář? DĚKUJEME!

Chcete také pomáhat na burze jako dobrovolník? Napište Haně S. Svobodové: hana.svobodova@domumraje.cz

Chcete být informováni o plánovaných aktivitách? Přihlaste se k našemu newsletteru:
(odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů)