Bojovka v Horních Počernicí

Staňte se piráty a najděte poklad Horních Počenic s dětskou bojovkou.

Už vám došly nápady, jak si s dětmi zpestřit odpoledne, nebo víkendovou návštěvu vašich kamarádů? Hledáte aktivitu, která z vás udělá krále dětských akcí? Připravili jsme pro vás bojovku, která je na míru šitá Horním Počernicím a dětem ve věku od 6–10 let. Pojďte společně hledat pirátský poklad. Bojovka je zábava pro celou rodinu a partu kamarádů. 

Nemusíte vymýšlet ani úkoly, ani sepisovat instrukce. Vše již za vás připravily Helča a Šárka z autorského týmu Tajemek ve spolupráci s Mumrajem.

Vy si jen bojovku vytisknete, připravíte si několik věcí ke hře a instalujete úkoly na stanoviště (zabere cca 20 minut). A pak už se můžete vydat vstříc dobrodružství. Bojovka je situována do Xaverovského háje blízko rybníku Eliška. 

Bojovka obsahuje celkem 9 zastavení s hádankami, dětské šifry a ilustrace, které vaše děti zavedou do pirátského světa až k objevu truhly pokladů. Délka trasy je necelé 3 km.

Kolik tahle krásná bojovka stojí?

190 Kč, kterými podpoříte provoz Mumraje, aby dál pro komunitu Horních Počenic tvořil rodinné a komunitní akce, organizoval zajímavé semináře a v průběhu celého roku každý týden otevřel své dveře 300 návštěvníkům.

Jak Pirátskou bojovku objednáte?

Online přes náš objednávkový systém a jakmile bude objednávka zaplacena, zašleme vám tajný odkaz, odkud bojovku stáhnete.

Upozornění

I když se snažíme jít s dobou, tak tady jsme jak piráti, trošku kulháme. Objednávky řešíme ručně, platba jde převodem a chvíli trvá. Proto nenechávejte objednávku na poslední chvíli, abychom vám bojovku stihli odeslat.

Těšíme se na vaše fotky, reference. Označte na fotkách Mumraj, pomozte dostat bojovku do světa. Děkujeme

Řekli o bojovce

„Dětem se hra moc líbila 🙂 a dospělým také. Super, že je venku, užili jsme si skvělé odpoledne. Pokyny jsou dobře napsané a srozumitelné. Oceňuji na konci seznam pomůcek, výčet stanovišť na speciálním papíře a grafické provedení.” Markéta K.

Bojovka se líbila jak dětem, tak dospělým. Dětem nejvíce běhání a pátrání po indiciích. Hravé rodiče bude jistě bavit už jen samotná příprava. Já jsem chtěla, aby vzkaz pokaždé vypadal jinak, takže jsem ho skládala do lodiček, ruliček a obálek, tak aby děti nevěděly, co vlastně hledají. Při lovení úkolů se děti střídaly, takže nikdo nebyl ošizen. Děkujeme, za možnost bojovku vyzkoušet.” Dana I.

O autorkách hry

Tajemky jsou autorská dvojice dvou maminek Heleny a Šárky z Horních Počernic, které baví vytvářet nejen pro své děti zábavné a napínavé bojovky plné hádanek, tvoření a dalších různých překvapení.